Slovenskí rokenrolisti majú za sebou poslednú súťaž v sezóne. Svetový pohár a Majstrovsvá Európy sa konali v poľskej Zielonej Gore. Počas troch dní nás tanečníci reprezentovali v kategóriách Deti, Žiaci, Juniori, MDFJ, MDFS a MCCS.

V kategórii MDFJ dosiahli formácie zo Slovenska úžasné výsledky. Formácia Maneskin (Športujsnami) si odniesla svoju prvú zlatú medailu zo Svetového pohára. Ďalším fantastickým výsledkom bolo umiestnenie formácie Phantom of the Opera (Hydrorock), ktoré sa umiestnili na treťom mieste a odnášajú si domov bronzovú medailu. Tento neuveriteľný úspech znamená pre slovenský rokenrol neskutočný posun vpred.

V kategórii Deti sa vo finále umiestnil pár Pavlák Pavol – Dudášová Stela (Hydrorock) na krásnom štvrtom mieste.

V Žiakoch súťažili dva páry z klubu Športujsnami. Kerek Matúš – Pastírová Natália sa umiestnili na 17. mieste. Majerčík Matej – Plačková Barbora sa prvýkrát prebojovali do semifinále a obsadili 11. miesto.

Juniori z klubu Hydrorock sa so svojím fantastickým výsledkom prebojovali v semifinále do top desiatky a obsadili 10. miesto.

V kategórii MDFS nás reprezentovali tanečníčky z formácie Charlies Angels (Hydrorock) a v semifinále si vybojovali 11. miesto.

V kategórii MCCS sa pár Baňas Rastislav – Grajcarová Dominika umiestnili na 19. mieste.

Tieto náročné tri dni priniesli so sebou veľa úspechov, emócií a motivácie na ďalšiu sezónu. Tanečníkom ďakujeme za reprezentáciu, gratulujeme k úžasným výsledkom a prajeme veľa zaslúženého oddychu na načerpanie nových síl na nasledujúce súťaže.