9.-12.11. sa v Slovinsku (Lasko) uskutočnili Majstrovstvá Európy SHOW Dance a Svetový pohár performing arts improvisation (PAI). Celkovo súťažilo 1154 tanečníkov z 20 krajín v SHOW dance a 93 sólistov z 11 krajín v PA improvisation (20 slovenských). Zo Slovenska vycestovalo 56 tanečníkov z klubov: HALO HALO (KMG Danubia), ŠK JUVENTA, Stanzi, The Wave by RDS art group, DanceContinent.

Výsledky sú naozaj výborné. Naši tanečníci nastúpili v 15 kategóriách z možných 19 a získali 6 zlatých, 3 strieborné a niekoľko finálových umiestnení. Medailové pozície vytancovali tanečníci Halo Halo Bratislava, pod vedením tréneriek – Erika Brandnerová, Tamara a Sára Olejárové. Najúspešnejší tanečníci boli Maša Machatsová (Majsterka Európy v dospelej kategórií sólo, duo), David Hudák (Majster Európy v kategórií detské sólo, duo, skupina, formácia, strieborný v pohárovej súťaži improvizácie), Ema Puškárová (Majsterka Európy v dospelej kategórií duo, strieborná v sóle starších junioriek).

Finálové umiestnenie vytancovali tanečníci z klubu Juventa Bratislava, v MINI Dance Star boli úspešné tanečníčky z The Wave by RDS art group a HALO HALO.

Ďakujeme za výbornú reprezentáciu a blahoželáme k výsledkom!