Začiatkom novembra sa v Českej Republike konala súťaž o pohár Sokola Jinonice, ktorej sa slovenskí tanečníci každoročne zúčastňujú. Tento rok súťažili v konkurencii českých tanečníkov tri slovenské kluby.

V kategórii Deti si prvé miesto odniesol Pavlák Pavol a Dudášová Stela z klubu Hydrorock. Finálové piate miesto si vytancoval Grečmal Peter a Pastírová Lucia z klubu Športujsnami. Žiakov reprezentoval jeden pár z klubu Športujsnami a to Kerek Matúš a Pastírová Natália, ktorí sa umiestnili na druhom mieste.

Deti

Žiaci

Vo finále juniorov sa na prvom mieste umiestnil Grinč Viliam so svojou partnerkou Dudášovou Sárou z klubu Hydrorock. Z rovnakého klubu si šieste miesto vytancovali Kotlár Jakub a Patek Paulina.

Juniori

 

V MCCS sa Baňas Rastislav a Grajcarová Dominika umiestnili na 6. mieste.

MCCS

V kategórii Duo Girls si bronzovú medailu odniesla Marková Viktória a Lenárová Olívia Mia z ŠK Crazyrock Detva. Tesne za nimi na 4. mieste skončila Bíróová Anna a Petrovitsová Viktória z klubu Športujsnami. Z rovnakého klubu obsadila Nagy Jázmin a Szocs Kristína 5. miesto a predposledné 9. miesto obsadila Kromková Anna a Taksonyiová Sofia.

Duo Girls

V kategórii Duo Ladies tancovalo až 19 dvojíc a slovenské tanečníčky obsadili až štyri finálové miesta. Striebornú medailu si vytancovala Herenyiová Lucia a Stachurová Veronika z klubu Hydrorock. Z rovnakého klubu si finálové šieste miesto odniesla Miková Liliana a Mitríková Olívia. Ashcroft Sára a Kotlárová Dáša skončili na 15. mieste. Z klubu Športujsnami sa na piatom finálovom mieste umiestnila Bondoa Berill a Džerengová Ellyshia. Tesne pred finálovou sedmičkou skončila Horváth Réka a Rákovická Viktória na 8. mieste. Boberová Lea a Ružičková Kristína skončili v semifinále na 13. mieste. ŠK Crazyrock Detva obsadila v tejto kategórii finálové 4. miesto dvojicou Krajčiová Lujza a Prepelicová Stela. Na 10. semifinálovom mieste skončila Dadová Daniela a Bystrianska Eva a 12. miesto obsadila Ridzoňová Emma a Jančíková Tereza.

Duo Ladies

V MDFJ vyhrali dievčatá z Detvy krásne prvé miesto s formáciou Run the World (Girls).

MDFJ