Kolotoč jesenných šampionátov sa nezastavil ani v novembri , na viacerých z nich úspešne vystúpili aj naše páry.
4.11.2023 v rumunskom Sibiu prebehli MS LAT dospelých. V konkurencii 69 párov sa nestratili ani naše dva páry, pre ktoré boli tieto MS premiérovým dospeláckym šampionátom.
Artem Oberemok a Ema Tomášová z TK Uni-Dance Bratislava podali bojovný výkon najmä v osemfinále, čo im prinieslo výborné 30.miesto.
Solídny výkon podali aj Dominik Drábik a Orsolya Farkašová z Talent Factory Dance Team-u , ktorým mimoriadne vyšiel úvod súťaže a stabilným nasadením si vytancovali pekné 35.-36.miesto.
O týždeň neskôr 11.11.2023 sa v nemeckom Dresden konali MS showdance v LAT (12 párov z 10 krajín), na ktorých naše farby hájili Andrej Balko a Liana Makkošová z Nexum-u Nitra. Pri svojom prvom štarte na svetovom šampionáte podali zatiaľ najlepší výkon svojej kariéry, ktorý im vyniesol postup do semifinále a nečakané 7.miesto.
V tom istom čase v portugalskom Vila Nova de Famalicao bojovali po prvý raz v kategórii dospelých na MS v kombinácii 10 tancov (30 párov z 30 krajín) súrodenci Patrik a Silvia Budovci z TK Uni-Dance Bratislava. Tí sa hladko prebojovali do 1/4finále, v ktorom obsadili solídne 20.miesto.
 
Na východnom konci Európy v arménskom Jerevane sa 12.11.2023 zišlo 58 mládežníckych párov Európy, Ázie a Ameriky na MS youth LAT. Našim jediným zástupcom bol pár Elias Róbert Mandinec a Lili Kolozsváry z Talent Factory Dance Team-u , ktorým len tesne unikol postup do 1/4 finále a skončili na 26.mieste.
 
Vedenie sekcie TŠ srdečne blahoželá všetkým párom k dosiahnutým výsledkom a ďakuje im za úspešnú reprezentáciu!